O nas

Każdy z nas marzy o swoim własnym domu czy mieszkaniu. Dla każdego wyobrażenia są inne. Czasami zwykły rozmiar mebli nie pasuje co może psuć naszą wizję wymarzonego otoczenia wtedy z pomocą przychodzą meble na wymiar. Jedni uwielbiają przestrzeń inni zaś lubią małe, ciepłe i przytulne wnętrza. Nasza firma łączy te elementy, tworząc projekty indywidualne nie masowe. Dostosowujemy się do potrzeb i wizji klienta przez co ich wnętrza wyrażają siebie. 

Jesteśmy właśnie po to aby realizować to co zostało przez Państwa wymyślone.

Szukasz niepowtarzalnych mebli na wymiar ? Trafiłeś we właściwe miejsce.

Specjalizujemy się w meblach loftowych, meblach z litego drewna.

Produkujemy meble na wymiar, według indywidualnych potrzeb

Łączymy nowoczesność i radość w jedną całość. Nasze produkty wykonujemy z wysokiej jakości drewna, które również łączymy np. z elementami stalowymi, dzięki temu wnętrza stają się nieszablonowe (meble industrialne, meble loftowe, tradycyjne meble na wymiar), które idealnie sprostają wymaganiom. Wykonujemy projekty z każdego gatunku drewna (buk, dąb, jesion, klon, orzech, sosna, jodła, modrzew jak również z drzew owocowych tj. dzika czereśnia, grusza, jabłoń). W każdy projekt na życzenie klienta możemy również zastosować drewno egzotyczne.

Wykonujemy również meble dla dzieci; łóżka, łóżko domki a także meble industrialne/loftowe, blaty kuchenne, łazienkowe, stoły drewniane, stoliki kawowe i wiele innych.

Opinie klientów