Partners

Fabryka Materacy

Fabryka materacy – producent materacy, lider w regionie, misją firmy jest jakość tworzonych materacy za przystępne co do jakości ceny, zastosowane przy produkcji nowoczesne metody gwarantują komfort użytkowania.

Adres WWW: http://www.fabrykamateracy.info

Bingo – Hurtownia tapicerska

Bingo- firma z długoletnim stażem zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości produktów tapicerskich. Świetna obsługa i szeroki asortyment, gwarancją najwyższej jakości.

Adres WWW: http://www.tapicerskie.com.pl

Osmo

Firma Osmo przez ponad 100 lat swej działalności gromadziła doświadczenia w obróbce drewna. Ta fachowa wiedza i bezgraniczne zaangażowanie od lat służą odpowiedniemu przetwarzaniu i optymalnej ochronie cennego surowca jakim jest drewno. Bazą powłok Osmo są naturalne oleje i woski roślinne pozyskiwane ze słonecznika, soi, lnu i ostu. Dzięki temu są bardziej wydajne niż tradycyjne farby do drewna.

Adres WWW: https://osmo.com.pl

3esdesign

3esdesign -biuro architektury i aranżacji wnętrz; firma ta łączy zamiłowanie do architektury i wzornictwa. Odrębne podejście do każdego klienta prowadzi do powstania różnych koncepcji, przez co stwarza wiele możliwości przy każdym projekcie.

Adres WWW: http://www.3esdesign.com