About us

Każdy z nas marzy o swoim własnym domu czy mieszkaniu. Dla każdego wyobrażenia są inne. Czasami zwykły rozmiar mebli nie pasuje co może psuć naszą wizję wymarzonego otoczenia wtedy z pomocą przychodzą meble na wymiar. Jedni uwielbiają przestrzeń inni zaś lubią małe, ciepłe i przytulne wnętrza. Nasza firma łączy te elementy, tworząc projekty indywidualne nie masowe. Dostosowujemy się do potrzeb i wizji klienta przez co ich wnętrza wyrażają siebie. 

My jesteśmy właśnie po to aby realizować to co zostało przez Państwa wymyślone.

Szukasz niepowtarzalnych mebli na wymiar ? Trafiłeś we właściwe miejsce.

Nasza firma zajmuję się kompleksową stolarką meblową. 

Jeżeli zatem potrzebują Państwo dokonać prostych prac związanych ze stolarką drewnianą, lub też wykonać od podstaw skomplikowany projekt funkcjonalnych mebli – Zapraszamy do kontaktu!

 

Produkujemy meble na wymiar według specyfikacji

Łączymy nowoczesność i radość w jedną całość. Nasze produkty wykonujemy z wysokiej jakości drewna, które również łączymy np. z elementami stalowymi, dzięki temu wnętrza stają się nieszablonowe (meble industrialne, loftowe, tradycyjne meble na wymiar), które idealnie sprostają wymaganiom. Wykonujemy projekty z każdego gatunku drewna (buk, dąb, jesion, klon, orzech, sosna, jodła, modrzew jak również z drzew owocowych tj. dzika czereśnia, grusza, jabłoń). W każdy projekt na życzenie klienta możemy również zastosować drewno egzotyczne.

 Wykonujemy również meble dla dzieci, meble industrialne, blaty kuchenne, łazienkowe, zabudowy tarasów czy stoły konferencyjne.

Opinie klientów